Roland Svensson färglitografi
2018-05-11
542970
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardag", signerad roland S, 270/350, färglitografi, ca 32x26 cm