Roland Svensson färglitografi
2018-05-11
542962
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Utskärgård, signerad Roland S, 19/200, färglitografi, ca 42x29 cm
Med dedikation