Sven-Olof Ehrén
2018-05-11
542953
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Motiv mot Söder, signerad och daterad Sven Olof Ehren -61, färglitografi, 36/150, ca 26x57 cm
Gullnad