Philip Von Schantz Färglitografi
2018-05-12
542952
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Ladugård, signerad och daterad v. Schantz -96, 8/40, färglitografi, ca 38x48 cm