Tväterskor
2018-05-15
542939
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, tväterskor, olja på duk, signerad, ca 62x79 cm