Roland Svensson litografi
2018-05-12
542936
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Enoks Bod, Gillöga", signerad Roland S, numrerad 242/250, färglitografi, ca 22x65 cm
Ej examinerad ur ramen