Berit Woelffer Rölakan matta
2018-10-12
542879
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
BERIT WOELFFER, matta, Rölakan, signerad BW, geometriska blommor på brunt botten, ca 226 x 152 cm.
lätt slitage