Klubbat för:
Osåld
Utropspris
300 EUR
BERIT WOELFFER, matta, Rölakan, signerad BW, geometriska blommor på brunt botten, ca 226 x 152 cm.
lätt slitage
542879
2018-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här