Skulptur
2018-05-12
542847
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CHRISTIAN ERIKSSON (1858-1935): "Elof", signerad och daterad Chr Eriksson 1901, gips, höjd ca 28 cm
smärre slitage