Oidentifierad konstnär
2018-05-11
542801
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stadsvy med å, 1800/1900-tal, svårtydd signatur, olja på duk, ca 72x53 cm
Hål i dukens kant med lite färgbortfall.