Madeleine Pyk Färglitografi
2018-05-11
542797
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Gatuscen med figurer, signerad Madeleine Pyk, 121/135, färglitografi, ca 30x39 cm