Lennart Rodhe Färglitografi
2018-05-11
542773
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005):, signerad och daterad Lennart Rohde 1985, 15/50, färglitografi, ca 50x72 cm