Madeleine Pyk färglitografi
2018-05-11
542770
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition med segelbåt, signerad M.Pyk, E:A, färglitografi,ca 61x47 cm