Vägglampor 1 par 1900-tal
2018-05-11
542754
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1960/70-tal, kupa i klarglas, fäste mässing, höjd 25 cm
Fäste med skador