Skrivbord gustaviansk stil
2018-05-25
542718
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-talets början, fanéring i mahogny, med fem lådor i särg, höjd ca 77 cm, 117x62 cm
Bruksslitage, ställvis solblekt, märken fläckar, mindre repor, nyckel saknas