Collier odlade pärlor
2018-05-12
542584
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
COLLIER, odlade barocka saltvattenspärlor, silverlås, längd 66 cm, HÄNGE, 18 k guld, droppformad odlad sötvattenspärla ca 11,5 mm, höjd inkl. ögla 2 cm
Pärlor med skador och slitage