Ljusstakar silver
2018-05-11
542578
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 dlr, 1 par, silver, svåtydda stämplar, möjligen Belgien, höjd ca 25 cm
Slitage