Oskar Bergman akvarell
2018-05-11
542561
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1965): "Älgö", signerad och daterad Oskar Bergman 1942, akvarell, 35x54 cm