Oljemålning
2018-05-11
542555
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Landskap, olja på duk, ca 86x106 cm
Krackelringar