Benno Arzt akrylmålning
2018-05-11
542552
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): "Autumn Serenade", signerad och daterad Benno Arzt -09, akryl på duk, 120x150 cm