Bestick i silver
2018-05-11
542537
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BESTICK, 23 dlr, silver, 18/1900-tal, mestadels skedar, varierande modeller och tillverkare, längd 10-23 cm, total vikt ca 640 g
Bruksslitage och gravyr