Lena Cronqvist Etsning
2018-05-11
542530
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938), signerad Lena Cronqvist, numrerad 11/20, etsning, ca 24.5x22 cm