Robert Högfeldt
2018-05-10
542340
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Kortspelande katter, signerad och daterad Högfeldt 1952, blandteknik, ca 19,5x25 cm
med dedikation