GOLVLAMPA 1940-tal
2018-05-12
542274
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, fot i mahogny och delvis rödlackerad mässing, tre ställbara armar av mässing med skärmar av veckad textil, höjd ca 156 cm
Slitage, märken, ej funktionstestad