Skål på fot silver
2018-05-12
542190
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL PÅ FOT, GAB, silver, 1900-talets första hälft, höjd ca 16, diam 27 cm, vikt ca 871 g
Repor, gåvogravyr