Vaser 1800-tal
2018-05-10
542171
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 1 par, 1800-tal, förgylld och slipad dekor, höjd ca 31 cm
Slitage, nagg