Engelsk Skola
2018-05-10
542159
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ENGELSK SKOLA (1800-tal): Landskap med boskap, singerad och daterad 1871, olja på duk, ca 45x67 cm
Krakeleringar, retuscher, lagning