Champagnestrutar 1800-tal
2018-05-10
542128
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CHAMPAGNESTRUTAR, 6 st, omkring 1800, slipad dekor, höjd 21 cm
Nagg