Slas
2018-05-10
542127
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON, SLAS (1928-2008): Stadshuset i Stockholm med blommor, signerad och daterad Stig Claesson -81, numrerad 197/360, färglitografi, ca 43x56 cm