Omega damarmbandsur 18 k vitguld
2018-05-10
542113
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OMEGA, armbandsur, 18 k vitguld, 1960-tal, manuellt urverk, dekor av 10 diamanter med briljant- och åttkantslipning totalt 0,16 ct, mineralglas, verknr. 17903145, boettnr. 484714, diameter 14,5 mm, armband, 18 k rodierat vitguld ej i original, stämplat Italien/Vicenza, längd 18 cm, total vikt ca 20,5 g, originaletui