Albert Johansson litografi
2018-05-10
542059
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998), komposition, signerad Albert Johansson, EA, litografi, bildyta ca 88 x 64,5 cm