Presenterfat silver

Presenterfat silver
Presenterfat silver
Presenterfat silver
Presenterfat silver
Presenterfat silver
Presenterfat silver
Presenterfat silver
Presenterfat silver
Presenterfat silver
Presenterfat silver

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRESENTERFAT, silver, 1800/1900-tal, driven och punsad dekor av frukter och antikiserande scen, otydliga stämplar, 39,5x34 cm, vikt 509 g

lagningar

541952

2018-05-07