Vaser Wirkkala
2018-05-07
541916
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAPIO WIRKKALA, vaser, 1+2+3, Iittala, Finland, 1900-talets andra hälft, signerade, höjd ca 18-24 cm