Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
TORBJÖRN AFDAL, soffbord, Bruksbo/Mellemstrands Trevareindustri, 1970-tal, palisander, oval skiva, höjd ca 50, längd ca 138, djup ca 82 cm
CITES-intyg medföljer
Bruksslitage
541853
2018-05-05