Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-05-12
541852
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Kvinna i profil, olja på duk, 69x49 cm
Lagningar