Yrjö Edelmann
2018-05-07
541847
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Royal parcel", signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 44x60 cm
Oramad