Fagott Ernst Karl Riedl, Tyskland

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

FAGOTT, Ernst Karl Riedl, Tyskland sannolikt 1920-/30-tal, lövträ och kromade detaljer, i fodral, fodralets längd ca 68 cm, bredd ca 28 cm

Ej funktionstestad, trä med delvis slitage och enstaka stötmärken

541843

2018-05-11