Byrå gustaviansk stil
2018-05-05
541793
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, höjd ca 75, 80x44 cm
Nyckel finns
Bruksslitage