Alvar Aalto bänk
2018-05-16
541684
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALVAR AALTO, bänk, björk, för Artek, Finland, med lös kudde, beige, i imitation skinn, höjd (ink kudde) 50, 112x40 cm
Slitage, repor, märken, några fläckar på kudden (vilken är ej tillhörande)