Axel Salto,
2018-05-05
541682
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL SALTO (1889-1961): Samuraj med värja, signerad Salto och numrerad 106/260, bildstorlek 58x41 cm
Något gulnad, ej examinerad ur ram