Pop & Rock - Hagström Kent elgitarr

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HAGSTRÖM, elgitarr, modell Kent, tidigt 1960-tal, vinylklädd träkropp med front av akrylatplast, 2 singlecoilmickar, serienummer 527074

Bruksspår, saknar svajarm samt volymratt, skador/lagning vid inputjacket, skador på plastfronten,elbrus, potentiometrarna mogna för utbyte

541663

2018-05-31