Ljuskrona Heby Slott

Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott
Ljuskrona Heby Slott

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LJUSKRONA, rokoko, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 75, diameter 57 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Borrad för el, prismor med skador, enstaka prismor saknas

541660

2018-05-06