Sideboard bemålat
2018-05-11
541604
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, bemålat, fasettslipad glasskiva, höjd ca 65, 128x40 cm
Ostadigt, smärre ytskador, glasskivan med nagg