Matta flossa 1931
2018-05-05
541597
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MATTA, flossa, sydd i två våder, signerad och daterad A.J. 1931, ca 343x269 cm
Åldersrelaterat slitage, enstaka lagning