Madeleine Pyk Slussen
2018-05-11
541591
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm
Skador: Oramad
Oramad