Jockum Nordström
2018-05-05
541575
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad Jockum, 241/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm