Spegel rokoko Stockholmsarbete, 1700-tal

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SPEGEL, rokoko, Stockholmsarbete, 1700-tal, genombruten dekor med rocailler och voluter, tvådelat glas, höjd ca 145, bredd ca 65 cm

Slitage. Mindre lagningar, retuscher

541507

2018-05-05