Rolf Mellström oljemålning
2018-05-05
541411
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): "Vilda gäss", signerad och daterad Rolf Mellström 1927, olja på duk, ca 65x93 cm