karmstol
2018-05-10
541339
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARMSTOL, barockstil, skuren dekor, rygg klädd i rotting, , sitthöjd 44 cm
smärre slitage, smärre skador