Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
KARIN PARROW (1900-1986): Landskap, från Hisingen, signerad Karin Parrow, olja på duk, 54x45 cm
Proveniens Otto och Charlotte Mannheimers Fond
Särskilt utvalda föremål i Göteborg
Zustandsbeschreibung
541314
2018-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner