Zorn etsning
2018-05-10
541260
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS ZORN
1860-1920
Vallkullans söndag
Etsning, 1912, signerad i plåten.
I. 21,8 x 14,3 cm
Ej urtagen ur ram